Ön Bilgilendirme Formu

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

 1. TARAFLAR VE KONU

 İşbu Ön Bilgilendirme Formu’nun konusu, Arosel Gıda Katkı Maddeleri ve Mak. San. Dış Ticaret Limited Şirketi’ne ait www.plentiasuperfoods.com internet sitesi (“İnternet Sitesi”) üzerinden ürün satın alacak kişi (“ALICI”) ile Soğanlık Orta Mahallesi, Marifet Sokak, No:6/22, Kartal, İstanbul adresinde bulunan Arosel Gıda Katkı Maddeleri ve Mak. San. Dış Ticaret Limited Şirketi ("SATICI") arasındaki mesafeli satış işlemine ilişkin tüketicilerin Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri uyarınca bilgilendirilmesidir.

ALICI, mesafeli sözleşmeyi ya da buna karşılık gelen herhangi bir teklifi kabul etmeden önce işbu Ön Bilgilendirme Formu ile SATICI tarafından bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

 1. SATICI BİLGİLERİ

Unvanı

:

Arosel Gıda Katkı Maddeleri ve Mak. San. Dış Ticaret Limited Şirketi

Adresi

:

Soğanlık Orta Mahallesi, Marifet Sokak, No:6/22, Kartal, İstanbul, Türkiye

Telefon

:

+902164575101

E-posta adresi

:

hello@plentiasuperfoods.com

MERSİS No

:

0080006555200012

 

 

 

 

 1. CAYMA HAKKI
 • ALICI; aksi yasal düzenlemeler ile öngörülmemiş ise, mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren kanunen 14 (ondört) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilecektir. Bu süre, ALICI veya ALICI tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak ALICI, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir. ALICI’nın cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimi bu süre içinde SATICI’ya Madde 3.2’de belirtilen yollarla yöneltmiş olması gerekmektedir. SATICI, ALICI’nın cayma hakkını kullandığına dair bildirimi aldıktan sonra, bildirimin kendisine ulaştığı bilgisini ALICI’ya iletecektir. ALICI’nın belirli ürünleri tutmak ve siparişini sadece kısmen iptal etmek istemesi halinde gönderim ücreti iade edilmeyecektir.
 • İşbu Sözleşme’nin 3.3. maddesinde belirtilen durumlar saklı kalmak kaydıyla, cayma hakkını kullanabilmek için, ALICI, kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünü 14 (on dört) gün içerisinde cayma hakkını kullanmak istediğini ve Sözleşme’yi fesih kararını, ekli cayma formunu göndererek, kargo paketinde yer alan matbu iade formunu kullanarak veya hello@plentiasuperfoods.com adresine e-posta göndererek ya da İnternet Sitesi’nde yer alan kişisel üyelik sayfasındaki kolay iade seçeneği üzerinden SATICI’ya bildirecektir. Cayma hakkının kullanılması halinde, ürünün iadesi, cayma hakkının kullanıldığına ilişkin bildirim tarihinden itibaren 10 (on) gün içinde Yurtiçi kargo şirketine iletmek suretiyle kargo yoluyla yapılabilir. ALICI’nın farklı bir kargo şirketi ile Ürün’ü iade etmek istemesi halinde, söz konusu kargo masrafları ALICI tarafından karşılanacaktır.
 • İlgili hukuki düzenlemeler gereğince, ALICI’nın aşağıda bahsi geçen sözleşmelerde, kullanılmamış/istifade edilmemiş olsa dahi, cayma hakkı bulunmamaktadır:
 • ALICI’nın özel istekleri veya onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda üretilen (üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlara özel hale getirilenler dahil) mallar;
 • Kozmetik vb. ürünler ile çikolata vb. gıda maddeleri gibi niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar;
 • Mayo, bikini, iç çamaşırı, maske gibi tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış ve iadesi sağlık ile hijyen açısından uygun olmayan mallar;
 • Genel olarak, elektronik ortamda anında ifa edilen tüm hizmetler ve ALICI’ya anında teslim edilen her türlü gayri maddi mallar,
 • ALICI onayı ile cayma hakkı süresi içinde ifasına başlanan hizmetler ve ilgili mevzuat uyarınca mesafeli satış kapsamı dışında kabul edilen diğer mal-hizmetler.
 • Cayma hakkının kullanılması halinde;
 • Üçüncü kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.),
 • İade formu,
 • İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak,

10 (on) gün içinde SATICI’ya gönderilmesi gerekmektedir.

 • SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 14 (on dört) günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmekle yükümlüdür.
 • ALICI’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI, kusuru oranında SATICI’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.
 • Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde, kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir. Aynı şekilde, ALICI'nın alışverişi neticesinde kazandığı bir (sanal/fiziki) hediye çeki vb. varsa, iptal/iade durumunda bunların tamamı iptal olunur; kullandığı (sanal/fiziki) hediye çeki vb. varsa bunun tutarının tamamı iade edilecek meblağdan mahsup edilerek geri alınır.
 • ALICI’nın iade ettiği ürünlerin taraflarına ulaşmış haliyle iade edilmeleri gerekmekte olup, ürünler, zarar görmüş, bozulmuş, solmuş, tahrif olmuş veya yıpranmış olmamalı, etiketleri ile ambalajları sağlam ve eksiksiz halde olmalıdır. ALICI ürünleri, orijinal paketleri, talimatları ve diğer belgeleriyle birlikte SATICI’ya iade etmelidir.
 1. ÜRÜN BİLGİLERİ, SİPARİŞ VE ÖDEME
 • Malın/Ürünün/Ürünlerin/Hizmetin temel özellikleri (türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, vs.) SATICI’ya ait internet sitesinde yer almaktadır. ALICI, Ürün’ün temel özelliklerini, ürün satışta olduğu sürece inceleyebilir.
 • Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar, satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar, güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise, belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir. Fiyatlar herhangi bir zamanda değişikliğe uğrayabilir ancak ALICI’nın ödemeyi yapması ve SATICI’nın Sipariş Onayı akabinde fiyat değişiklikleri siparişleri etkilemeyecektir. Bu sebeple, önceki siparişlere ilişkin fiyatların yeniden düzenlenmesine izin verilmemektedir.
 • SATICI, İnternet Sitesi’ndeki tüm fiyatların doğru olduğundan emin olmak için elinden geleni yapmasına rağmen, bu konuda hatalar meydana gelebilir. ALICI’nın sipariş ettiği ürünlerin fiyatında bir hata bulunması durumunda SATICI, ALICI’ya mümkün olan en kısa sürede bilgilendirerek ALICI’ya siparişi doğru fiyat üzerinden onaylama veya siparişini iptal etme seçeneklerini sunar. SATICI, ALICI’ya ulaşamazsa, siparişi iptal edilmiş kabul ederek ürünler için ödeme yapılan miktarı ALICI’ya iade eder. Fiyatlandırma hatası bariz ve kesinse ve İnternet Sitesi’nde kayıtlı ürün fiyatının bariz bir şekilde hatalı fiyat olduğu kolaylıkla anlaşılabilecekse, SATICI ürünleri ALICI’ya hatalı (normalde olması gerekenden daha düşük) fiyattan satış işlemini tamamlama yükümlülüğünde olmayacaktır.
 • Sözleşme konusu mal ya da hizmetin (“Ürün”) tüm vergiler dâhil satış fiyatı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir;

 

Ürün Açıklaması

Adet

Peşin Fiyatı

Ara Toplam
(KDV Dahil)

[.]

[.]

[.]

[.]

Kargo Tutarı

-

[.]

[.]

Toplam :

[.]

 

Ödeme Şekli ve Planı

:

[.]

Teslimat Adresi

:

[.]

 

Teslim Edilecek Kişi

:

[.]

Fatura Adresi

:

[.]

 

Sipariş Tarihi

:

[.]

 

Teslimat Tarihi

:

[.]

 

Teslim Şekli

:

[.]

 

 

Teslimat Bilgileri

Adı, Soyadı/ Ünvanı:

[.]

Adresi:

[.]

Telefon:

[.]

E-posta:

[.]

 

Fatura Bilgileri

Adı, Soyadı/ Ünvanı:

[.]

Adresi:

[.]

Telefon:

[.]

E-posta:

[.]

 

 • İnternet Sitesi’ndeki fiyatlara, KDV ve diğer vergiler dahil olup, teslimat ücreti dahil değildir. Teslimat ücreti de eklenmek suretiyle, toplam sipariş tutarı belirlenecektir.
 • Ödemeler, geçerli bir kredi kartı, sanal kart veya banka kartı (VISA, Mastercard) kullanılarak yapılabilecektir.Sipariş tutarı, ALICI tarafından belirtilen ödeme yöntemi ile tahsil edilecektir.
 • ALICI, alışverişi tamamladığında, satın almak istediği tüm ürünler alışveriş sepetine eklenir, sonraki adım ise siparişi sonlandırma işlemidir. Bunu yapabilmek için ALICI, satın alma sürecine ilişkin adımları izlemeli, her adımda talep edilen bilgileri tamamlamalı veya onaylamalıdır. ALICI, satın alma süreci boyunca, işlemin tamamlanması öncesinde, sipariş ayrıntılarında değişiklik yapabilir. ALICI’nın sipariş kaydını onaylamasından ve ödemenin yapılmasından sonra, ALICI’ya SATICI tarafından sipraiş onayını içeren bilgilendirme e-postası gönderilir.
 • SATICI tarafından aksi yazılı olarak öngörülmemiş ise, SATICI tarafından siparişin onaylanması için, Ürün bedelinin tamamen ödemiş olması gerekir. Ürün bedeli siparişin tamamlanması aşamasında SATICI'ya tamamen ödenmediği takdirde, SATICI tek taraflı olarak sözleşmeyi feshedebilir ve Ürün'ü teslim etmeyebilir.
 • Ürün teslimatı sonrasında, herhangi bir sebepten dolayı işlem yapılan kredi kartının ait olduğu banka/finans kuruluşunun Ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, Ürün en geç 3 (üç) gün içinde ALICI tarafından tüm giderleri ALICI'ya ait olmak üzere SATICI'ya iade edilir. SATICI'nın iadeyi kabul etmeksizin Ürün bedeli alacağını takip dahil diğer tüm akdi-kanuni hakları ayrıca ve her halde saklıdır. Herhangi bir sebeple, banka ve/veya finans kuruluşu tarafından başarısız kodu gönderilen ancak banka ve/veya finans kuruluşu tarafından SATICI’ya yapılan ödemelere ilişkin SATICI’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır. SATICI'nın kanunen taksitle satış sayılan hallerdeki yasal hakları (taksitlerin ödenmemesi halinde sözleşmeyi fesih ve/veya kalan borcun tümünün temerrüt faizi ile birlikte ödenmesini talep hakları dahil) ilgili mevuzat çerçevesinde mevcut ve saklıdır. ALICI’nın temerrüdü durumunda yürürlükteki kanunların öngördüğü şekilde aylık oranda temerrüt faizi tatbik edilir. 
 • ALICI, işbu Ön Bilgilendirme Formu’nu onaylamak suretiyle yalnızca sipariş kaydı oluşturacağını, bu aşamada ödeme yükümlülüğü altına girmediğini ve siparişin ödeme yapılmadan SATICI tarafından onaylanmayacağını bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Sipariş kaydının ALICI tarafından onaylanmasını ve ödemenin yapılmasını müteakip, ALICI’ya, işbu Ön Bilgilendirme Formu’nun alıcı ve ürün bilgilerinin yer aldığı versiyonu e-posta ile gönderilecektir. Ödemenin SATICI tarafından onaylanmasını takiben, sipariş onayı ayrıca ALICI’ya iletilecektir. ALICI tarafından sipariş kaydının oluşturulması ve onaylanması ile ALICI, ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve siparişin ödeme yapılmadan SATICI tarafından onaylanmayacağını anladığını kabul ve beyan eder.
 1. TESLİMAT ŞEKLİ VE ZAMANI
 • Sözleşme konusu Ürün, yasal 30 (otuz) günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak yasal süresi içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa, SATICI’nın anlaşmalı olduğu kargo firması tarafından teslim edilir. Kargo firmasının ALICI’nın bulunduğu yerde şubesi olmaması halinde, ALICI’nın Ürün’ü kargo firmasının SATICI tarafından bildirilen yakın bir diğer şubesinden teslim alması gerekmektedir. ALICI’nın, SATICI’nın belirlediği kargo firması dışında başka bir kargo firması ile malın gönderilmesini talep etmesi durumunda, malın ilgili taşıyıcıya tesliminden itibaren oluşabilecek kayıp ya da hasardan SATICI sorumlu değildir.
 • ALICI, Ürün'ü teslim aldığı anda kontrol etmekle ve üründe kargodan kaynaklanan bir sorun gördüğünde, ürünü kabul etmemekle ve kargo firması yetkilisine tutanak tutturmakla sorumludur. Aksi halde, Ürün’ün Sözleşme’ye uygun şekilde teslim edildiği kabul edilecek ve SATICI, sorumluluk kabul etmeyecektir.
 • Genel olarak, aksi belirtilmediği sürece, teslimat masrafları (kargo ücreti, vb.) ALICI’ya aittir. SATICI, satış anında yürüttüğü ve İnternet Sitesi’nde şartlarını ilan ettiği kampanyaların sonucuna bağlı olarak söz konusu teslimat masraflarının tamamını ya da bir kısmını ALICI’ya yansıtmayabilir.
 • Kargo masrafları ALICI tarafından karşılanacaktır. Kargo ücreti işbu Sözleşme’nin 4.4. Maddesi’nde belirtildiği şekilde olup, Ürün bedeline dahil değildir.
 • Teslimat, SATICI’nın anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile, ALICI'nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Ürünler’in teslimatı anında ALICI'nın bizzat ilgili adreste bulunmaması durumunda, SATICI edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Adreste teslim alacak kimsenin olmaması durumunda kargo firması ile temas kurarak ürünlerin sevkiyatını takip etmek ALICI’nın sorumluluğu olacaktır. Ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun adresinde bulunmamasından veya teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz. Bu hallerde, ALICI'nın Ürün'ü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile Ürün'ün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICI'ya iade edilmesinden dolayı oluşan giderler de ALICI'ya aittir.
 • SATICI, Sözleşme konusu Ürün’ün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun olarak teslim edilmesinden sorumludur.
 • Sipariş konusu Ürün’ün tedarikinin ve tesliminin imkansızlaştığı hallerde, SATICI, bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde ALICI’ya, ALICI tarafından bildirilen e-posta adresi aracılığıyla bildirecektir. Tüm siparişler stoklarda bulunabilir olmasına bağlıdır. Tedarik sıkıntısı yaşandığı, Ürün tedarikinin imkansızlaştığı veya ürünün artık stokta olmadığı hallerde, SATICI, ALICI’yı bilgilendirerek onayını almak sureti ile eşit kalite ve fiyatta başka bir mal/hizmeti tedarik edebilir ve Sözleşme konusu taahhüdünü bu suretle yerine getirmiş sayılır. ALICI’nın onay vermediği hallerde sipariş iptaline ilişkin hükümler uygulanır. Ancak herhalde teslimat süresinin 30 (otuz) günü aşması halinde ALICI, siparişini hiçbir ücret ödemeden iptal edebilecektir. Böyle bir iptal durumunda ise, SATICI tarafından teslimat masrafları da dahil tahsil edilen tüm ödemeler, ALICI tarafından siparişin iptal edildiği tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde ALICI’ya iade edilecektir.
 • Ürün'ün normal satış/teslimat koşulları dışında olağanüstü durumlar (hava muhalefeti, yoğun trafik, deprem, sel, yangın gibi) nedeni ile yasal 30 (otuz) günlük süre zarfında teslim edilememesi halinde SATICI, teslimat ile ilgili olarak ALICI'yı bilgilendirir. Bu durumda, ALICI, siparişi iptal edebilir veya olağanüstü durum sonuna kadar bekleyebilir. Ancak böyle bir mücbir sebep durumda ALICI, SATICI’nın süresi içinde teslim yükümlülüğünü yerine getiremediğini ileri sürmeyecektir.
 • Siparişe konu ürün teslimat adresine getirilip de SATICI’dan kaynaklı olmayan bir sebepten ötürü teslimat gerçekleşmez ve ALICI takip eden 15 (onbeş) gün içinde teslimat için SATICI ile iletişime geçmezse, ALICI’nın Sözleşme’ye aykırı davrandığından bahisle Sözleşme SATICI tarafından feshedilebilecektir. Sözleşme’nin sonlandırılmasının sonucu olarak, SATICI, ALICI’dan aldığı bütün ödemeleri (teslimat masrafları hariç), işbu Sözleşme’nin sonlandırılmasından sonraki 14 (ondört) gün içinde ALICI’ya iade edecektir. ALICI’nın süresi içerisinde SATICI ile teslimat için irtibata geçmesi durumunda; yeniden teslimat gerekliliği nedeniyle ek bir teslimat ücretinin oluşması halinde, bu ek ücrete ilişkin tüm sorumluluk ALICI’ya ait olacaktır.
 1. GENEL HÜKÜMLER
 • ALICI, ürünlerin temel niteliklerine (cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli, rengi, brim fiyatları, satış bedeli, ödeme - tahsilat bilgileri, tüm vergiler dahil satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimat ve cayma hakkı) ilişkin ön bilgilerin tarafına ulaştığını, okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda satış için gerekli onayları verdiğini kabul eder.
 • Sipariş iptallerinde, ürün bedeli tahsil edilmiş ise, bu bedel ALICI'ya iade edilir. Kredi kartı ile ödemelerde iade işlemi de ALICI kredi kartına iade sureti ile yapılır ve Ürün tutarı, siparişin ALICI tarafından iptal edilmesinden sonra ilgili bankaya iade edilir. Bu tutarın bankaya iadesinden sonra ALICI hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, ALICI olası gecikmeler için SATICI’nın herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının ve sorumluluk üstlenmesinin mümkün olamayacağını şimdiden kabul eder (Bankaların iadeyi ALICI hesabına yansıtma işlemleri genellikle 3 (üç) haftayı bulabilmektedir).
 • İnternet sitesi üzerinden sunulan hizmet, Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde sunulmakta olup, Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışına ürün satışı bulunmamaktadır.
 • ALICI, varsa şikayetini/talebini, SATICI’nın yukarıda bilgileri verilen iletişim adreslerinden herhangi birine veya hello@plentiasuperfoods.com e-posta adresine ulaşmak suretiyle SATICI’ya iletebilir.
 • ALICI tarafından İnternet Sitesi'nde girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, SATICI tarafındaki kendi sistem altyapısında, bilgi ve işlemin mahiyetine göre günümüz teknik imkanları ölçüsünde alınmıştır. Bununla beraber, söz konusu bilgiler ALICI’ya ait cihazlardan girildiğinden, ALICI tarafından korunmaları ve ilgisizkişilerce erişilememesi için, virüs ve benzeri zararlı uygulamalara ilişkin olanlar dahil, gerekli tedbirlerin alınması sorumluluğu ALICI’ya aittir.
 • İnternet Sitesi'ne ait her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; SATICI'nın anlaşmasına göre diğer üçüncü sahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları SATICI’ya aittir.
 • ALICI’nın, siparişi tamamlamak için ihtiyaç duyulan bilgilerin tümünü SATICI’ya vermediği hallerde, SATICI siparişi tamamlamayabilir. ALICI, İnternet Sitesi yoluyla sipariş verdiğinde, en az 18 yaşını tamamlamış olduğunu, vesayet altında olmadığını, ikametinin Türkiye’de bulunduğunu ve yasal olarak temyiz kudretini haiz sözleşme kurmaya muktedir olduğunu onaylar.
 • İnternet Sitesi'nden ulaşılan diğer sitelerde, bu sitelerin kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir. Bu kapsamda, oluşabilecek ihtilaflardan, zararlardan ya da ek maliyetlerden SATICI sorumlu değildir.
 1. DELİL ANLAŞMASI VE YETKİLİ MAHKEME

 Bu Sözleşme'den ve/veya uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde SATICI kayıtları (bilgisayar-ses kayıtları gibi manyetik ortamdaki kayıtlar dahil) kesin delil oluşturur. Taraflar, Sözlesme'nin uygulanmasından ve yorumundan doğan ihtilaflarda mevzuat çerçevesinde belirlenen parasal sınırlar dahilinde ALICI ve SATICI’nın ikametgâhının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri’nin; aşan durumlarda ise, aynı yerlerdeki Tüketici Mahkemeleri’nin yetkili olacağını kabul etmişlerdir.

 1. ALICI ONAY BEYANI

ALICI, onayı ile, Mesafeli Satış Sözleşmesi'nin ayrılmaz bir parçasını oluşturacak işbu Ön Bilgilendirme Formu ile, satışa konu Ürün/Ürün'lerin temel özellik-nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları ve cayma hakkı ile ödül puanları koşulları dahil tüm hususlarda bilgilendirilmiş bulunduğunu, işbu Ön Bilgilendirme Formu’nu okuyup anladığını kabul ve beyan eder.

İşbu Ön Bilgilendirme Formu’ndaki tüm açıklamalar ve bilgiler ALICI’nın İnternet Sitesi üzerinden onayladığı an itibariyle geçerli olup, kabulü halinde SATICI ve ALICI arasında Mesafeli Satış Sözleşmesi ile birlikte bağlayıcı olarak uygulanır.