Hikayemiz

Hayat temposu, stres ve farklı önceliklerle birlikte sağlıklı-fonksiyonel besinlere erişim zorluğu derken, bedenimize ve ruhumuza iyi gelen gıdaları beslenme rutinimize eklemekte zorlanıyor, iyi olma halimizi ihmal ediyoruz.

Aslında en kolay ama ertelemeye de en meyilli olduğumuz “sağlıklı ve doğru beslenmek”, cevabını aradığımız iyi olma haline ulaşmak için gereken değişimin anahtarı.

Plentia Superfoods olarak rutin beslenme düzenimizi ufak dokunuşlarla zenginleştirmeyi hedefliyoruz.

Bu yolculuğa süper lifler ile başladık. Süper lifler, vücudumuza yeterince lifli besin alamadığımız günümüz koşullarında tüm tükettiğimiz gıdaları pratik ve kolay yolla lifçe zenginleştirmemizi sağlıyor. 

Umarız ki çok inandığımız ürünlerimizle size ve hayatınıza değer katabilir; mutfağınıza, yemeklerinize şifa oluruz.

Değerlerimiz

Her zaman doğal ve temiz içerikleri savunuyoruz.

Sadece kendi mutfağımızda kullanacağımız veya kullandığımız ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Tüm ürünlerimiz doğal, katkısız ve gdo’suz.

Yenilikçiyiz.

Hayatımızı kolaylaştıracak, beslenme alışkanlığımızı olumlu yönde geliştirecek yenilikçi ürünler sunuyoruz.

Doğadan esinleniyoruz.

Bazen minik ve zahmetsiz dokunuşlar büyük faydalar yaratabiliyor. Biz, doğanın, bitkilerin gücüne inanıyoruz. Dünyada bulunan süper gıdaları keşfedip sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Kalite önceliğimiz.

Uçtan uca tüm tedarik zincirinde en yüksek kalite standartlarını koruyarak, ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

 

Plentia Superfoods, küresel pazarda yaygın olarak kullanılan sağlıklı - doğal katkı maddeleri ve hammaddeleri ile gıda sektörüne 1998 yılından bu yana hizmet veren Arosel Gıda’nın girişimidir.